L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Robert Adamczyk Chrzanów Polska tak
2 Zofia Adamska Kobiety Biegają/ Decathlon Swadzim Złotniki Polska tak
3 Patryk Aid 1991 Warszawa Polska tak
4 Magdalena Andrzejewska RETROsport&fitness Janowice Wielkie Polska tak
5 Kajetan August Kolega Ryśka Czeladź Polska tak
6 Marcin Baka GTS TRADYCJA Grodzisk Mazowiecki Polska tak
7 Mateusz Baka GTS TRADYCJA Grodzisk Mazowiecki Polska tak
8 Robert Balcerzak Klub biegacza WARTA Pajęczno Polska tak
9 Grzegorz Banaszczyk ENDORFINA Szydłowiec Szydłowiec Polska tak
10 Łukasz Baranow sklepnapieraj.pl Platerów Polska tak
11 JACEK BARANOWSKI JacekBiega Running Team WARSZAWA Polska tak
12 Agnieszka Bartoszewicz Warszawa Polska tak
13 Robert Baryza Ciechocinek Polska tak
14 Michał Bastrzyk TIME4RUNNING/BBL Kolonia Zawada Polska tak
15 Janusz Batko Gliwice Polska tak
16 Katarzyna Bałys Hercog Running Team/ Kasia i Tomek Stronie Slaskie Polska tak
17 Oskar Berezowski Solgar Polska Warszawa Polska tak
18 Łukasz Bezulski KTS Donki Warszawa Polska tak
19 Andrzej Białek Milówka Polska tak
20 Olaf Białek megatel.com.pl Kraków Polska tak
21 Rafał Bielawa inov-8 team Wrocław Polska tak
22 Janusz Bielski See You Later Team Warszawa Polska tak
23 Jacek Blumenfeld Łódź Polska tak
24 Artur Bochen BAD Biegnę Ale dokąd Michalow Polska tak
25 Andrzej Bogdał Fireworkout Warszawa Polska tak
26 Łukasz Bonczek Warszawa Polska tak
27 Sylwia Bondarczuk Szybkie Żółwie Międzyrzecze Dolne Polska tak
28 Tomasz Borecki Rajcza Polska tak
29 Mirosław Borycki Libertów Polska tak
30 Agnieszka Bratek Marcin Świerc Team/ OTK Rzeźnik gliwice Polska tak
31 Patryk Bromirski bielsko-biala Polska tak
32 Piotr Brzoza B&B Kielce Team Kielce Polska tak
33 Jacek Brzozowski Opole Polska tak
34 Łukasz Budkiewicz JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
35 Andrzej Budnicki Białystok Polska tak
36 Eliza Bujnowska Warszawa Polska tak
37 Rafał Bujnowski Warszawa Polska tak
38 Magdalena Burdajewicz Mosina Polska tak
39 Tomasz Burzyński Lenovo Józefosław Polska tak
40 Arkadiusz Butor KS Orzeł Warszawa Małkinia Górna Polska tak
41 Radosław Błachut Bielsko-Biała Polska tak
42 Żaneta Błasińska SPC Ciechocinek Polska tak
43 Alicja Błaut Smashing Pąpkins Katowice Polska tak
44 Bartosz Ceberak Lubartów Polska tak
45 Sebastian Cegliński JAKOOBCYCLES Karolina Polska tak
46 Mariusz Cendrowski Kielce Polska tak
47 Ewelina Centkowska Ciechocinek Polska tak
48 Jacek Chlasta NYHA IV Szczecin Szczecin Polska tak
49 Tomasz Chmielewski BWOTR.PL Żory Polska tak
50 Dominik Chmielewski TT Szczecin Szczecin Polska tak
51 Paweł Chojecki Warszawa Polska tak
52 Daria Chomiuk Polski Biegacz Leicester Wielka Brytania tak
53 dariusz ciba Aligator Team limanowa Polska tak
54 Ewa Cieniawska Bytom Polska tak
55 Piotr Cieniawski Węglokoks Kraj KWK Piekary Bytom Polska tak
56 Sylwia Cieślak IBteam Gliwice Polska tak
57 Marek Cieszko KW Warszawa Warszawa Polska tak
58 Beata Ciosek Augusteam Chorzów Polska tak
59 Piotr Ciski Warszawa Polska tak
60 Michał Czachowski Żwawe żółwie Warszawa Polska tak
61 Wojtek Czajkowski Warszawa Polska tak
62 Jarosław Czarny #SOBASTEAM Wrocław Polska tak
63 Mateusz Czechowicz Nowa Ruda Polska tak
64 Zbyszek Czelny Kraków Polska tak
65 Karolina Czeska Mosina biega Mosina Polska tak
66 Wojciech Czeski Mosina biega Mosina Polska tak
67 Maciej Czulak Igosport Sklep dla Biegacza Bielsko Biała Międzybrodzie Bialskie Polska tak
68 Kamil Dąbrowski Wrocław Polska tak
69 Jarosław Dabulis Oxygen Sekcja biegowa Warszawa Polska tak
70 Rafał Darski Recamiere Warszawa Polska tak
71 Przemysław Demków P.W. ARIS Przemysław Demków Wrocław Polska tak
72 Stephen Dersley Poznan Wielka Brytania tak
73 Natalia Dobrowolska Łódź Polska tak
74 Piotr Dobrzyniecki Chorzów Polska tak
75 Dawid Drabik Warszawa Polska tak
76 Przemysław Dragon Staszów Polska tak
77 Maciej Drozd Dream Run Warszawa Polska tak
78 Aureliusz Duc-Syposz Wieliczka Polska tak
79 Konrad Dudek BieganiePoGodzinach Łódź Polska tak
80 Dariusz Dujka Biegiem Radom Radom Polska tak
81 Lee Dunstall Tri Tempo Eastbourne Wielka Brytania tak
82 Wojciech Dybiżbański City Trail Team Police Polska tak
83 Michał Dyrek Mszana Górna Polska tak
84 Marcin Dyrlaga Rysianka Team Węgierska Górka Polska tak
85 Magda Dziarnowska Vege Runners Warszawa Polska tak
86 Monika Dzierżeńska 1974 Gdańsk Polska tak
87 Bogusław Dzieżok Gliwice Polska tak
88 Izabela Ficek Świnna Polska tak
89 Aleksandra Figiel 1991 Kraków Polska tak
90 Łukasz Filipczak OKNOPLAST RUNNING TEAM Kraków Polska tak
91 Daniel Filipek Braniewo Polska tak
92 Hieronim Filipiak MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Bytom Polska tak
93 Daniel Flądro Wokowice Polska tak
94 Bogumił Foland Śnieżne Pantery Warszawa Polska tak
95 Dawid Foremski Żywiec Polska tak
96 Tomasz Frącz INEE Industry Team Bielsko Biała Polska tak
97 Marek Franke Katowice Polska tak
98 Darek Frankowski Gliwice Polska tak
99 Artur Frosztęga UKS JUDO MYSŁOWICE Katowice Polska tak
100 Damian Frybel Wolsztyńska Akademia Biegowa Obra Portoryko tak
101 Marcin Fryc (Ob)Leśni Biegacze Kraków Polska tak
102 Marcin Furman Krytyka czystego biegania Sosnowiec Polska tak
103 Mateusz Gaczyński Warszawa Polska tak
104 Izabella Gajewska Pruszków Polska tak
105 Zenon Gajewski Zabiegani Częstochowa Częstochowa Polska tak
106 Marcin Gajewski Pruszków Polska tak
107 daniel gajos MUAY RUNNING TEAM/biegaortopeda.pl kraków Polska tak
108 Andrzej Gasiecki Szczecin Polska tak
109 Paweł Gąsiorek Zabrze Polska tak
110 Tomasz Gąsiorek 43-300 Bielsko -Biała Polska tak
111 Tomasz Gawron Lubsko Polska tak
112 Wojciech Gębala Hyrcaskis/GOPR Beskidy Bielsko-Biała Polska tak
113 Tomasz Gintowt Bialystok Polska tak
114 Edyta Gogół-Iżowska Smashing Pąpkins Warszawa Polska tak
115 Ania Golonka Pruszków Polska tak
116 Anna Gorączniak KobietyBiegaja.pl Poznań Polska tak
117 Maciej Gorączniak Poznań Polska tak
118 Andrzej Górczak Goczałkowice-Zdrój Polska tak
119 Bartosz Gorczyca Salco Garmin Team Skołyszyn Polska tak
120 Jeremiasz Górniak Jaworzno Polska tak
121 Adam Górniak Jaworzno Polska tak
122 ROBERT GÓRNY OZIMEK Polska tak
123 Mateusz Górski Gdynia Polska tak
124 Bartek Gostkowski z wolnej stopy Kraków Polska tak
125 Mateusz Gołąb Poznań Polska tak
126 Błażej Grabowski JacekBiega Runnig Team Warszawa Polska tak
127 Krzysztof Grams Łódź Polska tak
128 Paweł Grochólski Beje Na Szlaku Warsaw Polska tak
129 Mateusz Gruntowski Niemo Adventure Niemodlin Polska tak
130 Zbigniew Grymuza SKPB Lublin Lublin Polska tak
131 Michał Grzegorczyk Stalowa Wola Polska tak
132 Jarek Grzesicki Grodzisk Mazowiecki Polska tak
133 Przemysław Grzyb Żywiec Polska tak
134 Julian Głowacki K! Chrobria Poznań Polska tak
135 Stefan Głowacki Stefan Głowacki Warszawa Polska tak
136 Rafał Główka doliniarze.com Katowice Polska tak
137 Bolesław Hangiel Szydłowiec Polska tak
138 Urszula Hangiel Żwawe żółwie Warszawa Polska tak
139 ŁUKASZ HANKUS Żywiec Polska tak
140 Mariusz Hauser Mustangi Gliwice Gliwice Polska tak
141 Przemysław Herdzina Kraków Polska tak
142 Paweł Hernik BIEGAM NA TARCHOMINIE/HERNIK TEAM Warszawa Polska tak
143 Rafał Hofmański Kotlin Polska tak
144 Lesław Horak Kryzys Wieku Średniego Mnich Polska tak
145 agata hryń Muay Running Team Mountain Crew kraków Polska tak
146 Antoni Hudzik Chrzanów Polska tak
147 Igor Ilavsky Dolny Smokovec Słowacja tak
148 Patryk Jabłoński BEZ FORMY TEAM Grudziądz Polska tak
149 Piotr Jabłoński Grudziądz Polska tak
150 Artur Jackiewicz 1980 Kostrzyn nad Odrą Polska tak
151 Agnieszka Jackiewicz 1978 Kostrzyn nad Odrą Polska tak
152 Jakub Jadziewicz Warszawa Polska tak
153 Krzysztof Jamrozy LotomSolo Mysłowice Polska tak
154 Leszek Janasik STO-nogi Milanówek Pruszków Polska tak
155 Piotr Jankiewicz Józefosław Polska tak
156 Maciej Januszewski gdańsk Polska tak
157 KASIA JARECKA Biegaj z Wojtasem WARSZAWA Polska tak
158 Marek Jarema Kraków Polska tak
159 Bartosz Jasiński Navigatoria Gdynia Polska tak
160 Przemysław JASIŃSKI Warszawa Polska tak
161 Tomasz Jaśkowiak Ultra Głuszyna Poznań Polska tak
162 Piotr Jastrzembski Rossbiegani zgierz Polska tak
163 Dobrochna Jaworowicz KS Pegaz Konstancin- Jeziorna Polska tak
164 Tomasz Jaworowicz KS Pegaz Konstancin- Jeziorna Polska tak
165 Małgorzata Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska tak
166 Krzysztof Jaz KM TEAM Mieszkowice Polska tak
167 Agnieszka Jędrzejewska JakośToBędzie Piaseczno Polska tak
168 Adam Johna Press Glass Biegamy i wspieramy Tychy Polska tak
169 Rafał Jura KMP Kraków Kozy Polska tak
170 Łukasz Jurczyk Katowice Polska tak
171 Piotr Jurczyk SZAMANI W TRANSIE Kleszczów Polska tak
172 Karolina Kaczmarek Warszawa Polska tak
173 Arkadiusz Kaliwoda Warszawa Polska tak
174 Maciek Kalus Run Wednesdays Eastbourne Wielka Brytania tak
175 Damian Kamiński Jeleśnia Polska tak
176 Jacek Kaminski Pimpka Biega Żarki Letnisko Polska tak
177 Krzysztof Kaminski Krakow Polska tak
178 Mariusz Kamiński SuperF Warszawa Polska tak
179 Piotr Kamiński FRACHT FWO POLSKA Sosnowiec Polska tak
180 Grzegorz Kanigowski Gdańsk Polska tak
181 Oskar Kapala AKS Polonia Warszawa Pruszków Polska tak
182 Anna Kapłon Warszawa Polska tak
183 Sylwia Karolczyk Power Training Warszawa Polska tak
184 Zbigniew Karpisz Kraków Polska tak
185 Grzegorz Kasperski Kędzierzyn-Koźle Polska tak
186 Tomasz Kaszkur runaroundthelake.blogspot.com Gdańsk Polska tak
187 Michał Kaszuba Grupa Nomax Piekary Śląskie Polska tak
188 Krystian Kawalec Warszawa Polska tak
189 Paweł Kawka Kraków Polska tak
190 Adam Kaźmierczyk Katowice Polska tak
191 Wojciech Kałus Na bani-wybiegani Katowice Polska tak
192 Asia Kedzior BRIDPORT Wielka Brytania tak
193 Marcin Kępowicz Żabia Wola Polska tak
194 Rafał Kitlas #rodzinawbiegu Warszawa Polska tak
195 Artur Kizling Białystok Polska tak
196 Dariusz Klima Siemianowice Śląskie Polska tak
197 Grzegorz Klimiuk Nowe Kozłowice Polska tak
198 Tomasz Kmiecik Tomki Kraków Kraków Polska tak
199 Piotr Kobierski UKA Ultras Runners Warszawa Polska tak
200 Tomasz Kobos Metoda Feldenkraisa Kraków Polska tak
201 Krzysztof Koc Poznań Polska tak
202 Rafał Kohutnicki Warszawa Polska tak
203 Wojciech Kokoszka Slow Jogging Siedlce Siedlce Polska tak
204 Tomasz Kompf Szczecin Polska tak
205 Wioletta Konowrocka See You Later Team Żyrardów Polska tak
206 Michał Kopacz Perła Team Kędzierzyn-Koźle Polska tak
207 Tomasz Kopaczewski Krakow Polska tak
208 Agnieszka Kordacka Warszawa Polska tak
209 Katarzyna Korpus-Mielczarska SGB Samo się nie przebiegnie Sławków Polska tak
210 Michał Kościuczyk-Mendyk Wrocław Polska tak
211 Piotr Kosmęda Warszawa Polska tak
212 Marek Kotowski 1983 Olsztyn Polska tak
213 Jan Kowalcze Pato Kato Running Team Katowice Polska tak
214 Paweł Kowalczyk Swarzędz Polska tak
215 Michał Kowalczykowski RYSIOTEAM Łódź Polska tak
216 Claudia Kowalewska Kraków Polska tak
217 Łukasz Kowalewski Kraków Polska tak
218 Tomasz Kozielec Pędzące Misie Gliwice Polska tak
219 Marcin Kozienski Above2000 Węgierska Górka Polska tak
220 marcin kozioł Bolimie noga Kraków Polska tak
221 Bartek Kozłowski Warszawa Albania tak
222 Marzena Kołodziej TriWawa / Obozybiegowe.pl Warszawa Polska tak
223 Andrzej Kołodziej TriWawa / Obozybiegowe.pl Warszawa Polska tak
224 Małgorzata Kołodziejczyk Łódź Polska tak
225 Tomasz Krauze GB Wrocławskie Morsy Wrocław Polska tak
226 Łukasz Krawczyk GrupaLuktrans.pl Brzozówka Polska tak
227 Andrzej Król Myszków Polska tak
228 Stanisław Krótki Kraków Polska tak
229 TOMASZ KROWIAK Sosnowiec Polska tak
230 Przemysław Krupa INEE Industry Team Mnich Polska tak
231 Piotr Krzos Zabrze Polska tak
232 Jakub Krzyżan KW Kraków Jerzmanowice Polska tak
233 Piotr Książkiewicz CITY TRAIL Team Wągrowiec Polska tak
234 Dorota Kuchta Młoszowa Polska tak
235 Szymon Kucia RECARO Pawłów Polska tak
236 Mirosław Kuczok FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIE Wodzisław Śląski Polska tak
237 Michał Kulka tricouple Warszawa Polska tak
238 Mariusz Kumorek Łękawica Polska tak
239 Dawid Kurek Bytom Polska tak
240 Michał Kurzawski Szybki Kurz Wrocław Polska tak
241 Piotr Kurzawski Poznań Polska tak
242 Przemysław Kwiatkowski Victoria Pisarzowice Polska tak
243 Paweł Kwiatkowski Victoria Pisarzowice Polska tak
244 krzysztof kwiecień szybciej niż Pendolino... Kraków Polska tak
245 Michał Kwieciński Warszawa Polska tak
246 Robert Lachowski łódź Polska tak
247 Patryk Larwiński JacekBiega Running Team x ORSINO AKD Warszawa Polska tak
248 Marcin Latos Pan Łazy Polska tak
249 Patrycja Leonarczyk Łódź Polska tak
250 Tomasz Lesniewicz Wiskitki Polska tak
251 Bartek Lisowski Skawina Polska tak
252 Michał Loska Baran Trail Race Tychy Polska tak
253 Marek Lusztyn Warszawa Polska tak
254 Krystyna Macioszek Zielona Góra Polska tak
255 Dorota Mackiewicz eat run fun Warszawa Polska tak
256 Tomasz Maćkowski Swarzędz Polska tak
257 Marek Madejczyk Klub Alpinistyczny GB GOPR Katowice Polska tak
258 IZABELA MAJ-DZIUBAŃSKA AKMB Pędziwiatr Gliwice Pyskowice Polska tak
259 Ewa Majer Solgar Polska Dobczyce Polska tak
260 Andrzej Majewski Dąbrowa Górnicza Polska tak
261 Wiktor Makarewicz Adidas Runners Warsaw Warszawa Polska tak
262 Przemysław Makos GangaBanga Brzóze Polska tak
263 Arkadiusz Malec BB Runners Bielsko-Biała Polska tak
264 Dawid Malec Muay Running Team Kraków Polska tak
265 Mariusz Manel Netbox Biega / LeszNo Limits Runners Kąkolewo Polska tak
266 Andrzej Marchewka Czernichów Polska tak
267 Joanna Marchewka Czernichów Polska tak
268 Izabela Marciniak Kobiety biegają Suchy Las Polska tak
269 Boguslaw Marciniec Zagorzyce Polska tak
270 Wojciech Marek Celuj w zdrowie Kraków Polska tak
271 Sławomir Marek 1986 Kraków Polska tak
272 Agnieszka Markiewicz ProRunning Promotion Łosice Polska tak
273 Łukasz Marszałek Szybkie Żółwie Szczyrk Polska tak
274 Jacek Martin Augusteam Chorzów Polska tak
275 Agata Maryniak Szczecin Polska tak
276 Tomasz Maślanka KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bytom Polska tak
277 Marek Matlok Biegaj z Pileckim Zabrze Polska tak
278 Dariusz Matuć MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Bytom Polska tak
279 Andrzej Mazurkiewicz Bieg Mazurka Wólka Kozodawska Polska tak
280 Małgorzata Małowińska :-) Bydgoszcz Polska tak
281 Artrur Małowiński :-) Bydgoszcz Polska tak
282 Maciej Miara Bytom Polska tak
283 Katarzyna Michalewska Poznań Polska tak
284 Jacek Michulec Żywiec Polska tak
285 Andrzej Miedziejewski WPRunning Pruszków Pruszków Polska tak
286 Paweł Mielcarek ASL LA ROBERTSAU Strasburg Francja tak
287 Tamara Mieloch Podkowa Leśna Polska tak
288 Bartosz Mierzenski PrzymierzeŁosia Krakow Polska tak
289 Piotr Mikulski CrossRunShop Team Księstwo Polska tak
290 Piotr Mikuśkiewicz Run Team Chmielnik Chmielnik Polska tak
291 Arkadiusz Mioduchowski 100noga team Warszawa Polska tak
292 Małgorzata Mioduszewska Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdańsk Polska tak
293 Adam Mioduszewski Sopocki Klub Taternictwa Jaskiniowego Gdańsk Polska tak
294 Łukasz Mirocha Wichry Beskidu-Mocni Pomocni Mucharz Polska tak
295 Kamil Misztal Gliwice Polska tak
296 Anna Moszczyńska- Gapińska Łódz Running Team Zgierz Polska tak
297 Jakub Mrowiec Kraków Polska tak
298 Roman Mrozek 1965 Katowice Polska tak
299 Paweł Murcha Augusteam Siemianowice Śląskie Polska tak
300 Margita Musiał BieganiePoGodzinach Łódź Polska tak
301 Piotr Mutrynowski Warszawa Polska tak
302 Adam Nalepka BIEGIEM PRZEZ GÓRY Jastrzębie-Zdrój Polska tak
303 Arkadiusz Naskręt Warszawa Polska tak
304 Piotr Niedźwiedziński Centrum Treningowe Retro Wrocław Polska tak
305 Rafał Niedźwiedziński Harman Running Team Łódź Polska tak
306 mirka niewinska wiewióreczki wasilków Polska tak
307 Anika Nojszewska Warszawa Polska tak
308 MAREK NOSALIK MTA ŻYWIEC Polska tak
309 Michał Nowacki Morsy Poznań Poznań Polska tak
310 Mariusz Nowak Mariusz Nowak Krakow Polska tak
311 Agata Nowak Katowice Polska tak
312 Michał Nowicki BluMarianTeam Nowa Wieś Malborska Polska tak
313 Paweł Noworolnik Pędzące Misie Gliwice/Tylmanowa Polska tak
314 Andrzej Nóżka LP-HP!! Pyrnik Polska tak
315 Mariusz Nykiel SOCIOS SILESIA Mysłowice Polska tak
316 Paweł Oboz URODZENI BIEGACZE Sosnowiec Polska tak
317 Agnieszka Ogrocka Adidas Runners Warsaw/Muscat Road Runners Warszawa Polska tak
318 ŁUKASZ OKOŃ GIERAŁTOWICE Polska tak
319 Rafał Olszewski Warszawa Polska tak
320 Mateusz Oracz Bez Litości/Kalenji Team Poland Plewiska Polska tak
321 Arkadiusz Orzechowski Miechowicka Grupa Biegowa Bytom Polska tak
322 Łukasz Osica Świętochłowice Polska tak
323 WOJCIECH OSZCZĘDA Gmina Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie Polska tak
324 Maciej Otawski easymove.com.pl Kielce Polska tak
325 Paulina Ożarowska Izabelin B Polska tak
326 Rafał Paczkowski Czerwonak biega, Kuźnia Triathlonu Starzyny Polska tak
327 Wojciech Pająk Mocni Pomocni Sucha Beskidzka Polska tak
328 Artur Parol RAD Ząbki Polska tak
329 Andrzej Partyka Rzeszowskie Gazele i Gepardy Rzeszów Polska tak
330 Anna Parysz STARE BABICE BIEGAJĄ Blizne Jasińskiego Polska tak
331 Miłosz Pasiecznik Muay Running Team Poznań Polska tak
332 Piotr Pastuszka Bielsko-Biała Polska tak
333 Paweł Pawlik Brak Katowice Polska tak
334 Norbert Pawlikowski WiP Warszawa Polska tak
335 Artur Pawłowski Świętochłowice Polska tak
336 Mateusz Pazdur Laser Dance Squad Chrzanów Polska tak
337 Jakub Pałkowski Running Obsession team Kraków Polska tak
338 Marta Pałucka Projekt Ultra/Kalenji by Decathlon Zalasewo Polska tak
339 Dawid Pęczek Zelka Asek Running Division Las Polska tak
340 Marcin Pelcner Klub Biegających Leśników Rożnowo Polska tak
341 Adam Perła Naramowice Biegają Poznań Polska tak
342 Magdalena Picheta Śnieżne Pantery Warszawa Polska tak
343 Jiolanta Piela tricouple Warszawa Polska tak
344 Mateusz Piela Ujsoły Polska tak
345 Robert Pielka Dąbrowa Górnicza Polska tak
346 Bartosz Pieterek Czerwonak Biega Kicin Polska tak
347 Maciek Pietrus Łódź Polska tak
348 Daniel Pietrzak Pruszków Polska tak
349 Maciej Pietrzak Warsaw Polska tak
350 Artur Pietrzykowski Radom Polska tak
351 Jakub Pisarczyk Michalowice Polska tak
352 Jakub Pleśniak KW PSP Opole Opole Polska tak
353 Andrzej Pochała Katowice Polska tak
354 Mikołaj Podsiadło Podsiadło - Głowacki Team Poznań Polska tak
355 Andrzej Popiel popsmart.pl Kraków Polska tak
356 Paweł Popiołek Warszawa Polska tak
357 PAWEŁ POŚPIECH Team Elwart SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Polska tak
358 Tomasz Połeć Łódź Polska tak
359 Grzegorz Połeć Przygoń Polska tak
360 Remigiusz Pracz Warszawa Polska tak
361 Ryszard Pręcikowski --- Wieliczka Polska tak
362 Wojciech Probst Inov-8 Hażlach Polska tak
363 Katarzyna Przedwojska Polski Biegacz Mansfield Wielka Brytania tak
364 Dariusz Przedwojski Polski Biegacz Mansfield Wielka Brytania tak
365 Wawrzyniec Przybył Gdańsk Polska tak
366 Tomasz Pszonak Jarosław Polska tak
367 Elżbieta Pszonka Szybkie Żółwie Bielsko-Biała Polska tak
368 Mateusz Puchniarz Grupa ASE Gdańsk Polska tak
369 Krzysztof Pyzik Fizjobiegacze Szczecin Świnoujście Polska tak
370 Paweł PŁOSKONKA FST Dąbrowa Górnicza Polska tak
371 Uldis Raipalis Gentlemen's Club Riga Łotwa tak
372 Dawid Rauchfleisch TourSport Running Team Bytom Polska tak
373 Maciej Rechulicz Tomaszów Lubelski Polska tak
374 Rafał Ring Porąbka Polska tak
375 Anna Rogala Poznań Polska tak
376 Jarosław Romańczyk Huragan Opole Polska tak
377 Przemek Romanów Trucht Tarchomin Team Rajszew Polska tak
378 Andris Ronimoiss inov-8 Latvia Riga Łotwa tak
379 Tomasz Ropelewski Zgrupka Team Poznań Polska tak
380 Łukasz Różanowski Bielsko Biała Polska tak
381 Mikołaj Rudnicki Zwardoń Polska tak
382 Grzegorz Rurka Sam Biegam Warszawa Polska tak
383 Michał Rutkowski Kielce Polska tak
384 Stanisław Salik Solne Miasto Wieliczka Polska tak
385 ewelina savickis wiewióreczki Olmonty Polska tak
386 Daniel Sałaciński Warszawa Polska tak
387 Zofia Sęk Warszawa Polska tak
388 Sławomir Seweryn Chorzów Polska tak
389 Robert Siepracki Przęsocin Polska tak
390 Kamil Simka Forrest Gump Team Rzeszów Polska tak
391 Robert Siudek Hercog Running Team Kraków Polska tak
392 Weronika Siwecka Węgrzce Polska tak
393 Paweł Skotnicki Gliwice Polska tak
394 Piotr Skotniczny KKB Dystans Krakow Krakow Polska tak
395 Angelika Skutela Strefa Byków Bytom Świerklaniec Polska tak
396 Dominika Smolińska Izabelin na Start IZABELIN Polska tak
397 Grzegorz Smoła Parkrun Chrzanów Chrzanów Polska tak
398 Adam Śnieżek Goggle PAE Team ŻERNICA Polska tak
399 Tomasz Sofuł Warszawa Polska tak
400 Łukasz Sowa Katowice Polska tak
401 Paweł Sołdyga Bydgoszcz Polska tak
402 Kamil Sroka Wkurw_team Katowice Polska tak
403 Tomasz Stach Aligator TEAM Tymbark Polska tak
404 Łukasz Stachowiak STR Poznań / City Trail Team Poznań Polska tak
405 Paweł Stańco KS–Zwardoń Zwardoń Polska tak
406 Piotr Stańczak Czerwonak Biega Koziegłowy Polska tak
407 Piotr Stanek Uzdrowiskowy Team Bielsko-Biała Polska tak
408 Małgorzata Stępień Kraków Polska tak
409 Maciej Stężycki Śrem Polska tak
410 Mariusz Stężycki Żary Runners Team Żary Polska tak
411 TOMASZ STODULSKI PRUSZKÓW Polska tak
412 Michał Stopa MarcinŚwiercTEAM Tychy Polska tak
413 Piotr Strzelczyk Wiktor Arrow Przytoczna Polska tak
414 Jacek Strzelecki Aquabażan Gdańsk Polska tak
415 RYSZARD STRZYŻ CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA CHORZÓW Polska tak
416 Paweł Studnicki Wola Filipowska Polska tak
417 Grzegorz Styczyński 1976 Jaworze Polska tak
418 Roberts Sukonovs Gentlemen's Club Riga Łotwa tak
419 Paweł Suliga Marathon Ibbenbüren Ibbenbüren Niemcy tak
420 Rafał Surmacz Cardiorunners Przeźmierowo Polska tak
421 Łukasz Świerczyński Dąbrowa Górnicza Polska tak
422 MAREK SWOBODA CRANBERRY TEAM GŁUSZYCA Polska tak
423 Jacek Szadkowski 666Racing Jeziórko Polska tak
424 Łukasz Szaporów SRTG Proszowice Proszowice Polska tak
425 PAWEŁ SZCZELINA PRESS GLASS Biegamy i wspieramy OŚWIĘCIM Polska tak
426 Andrzej Szczepański WILD SKUNKS Zielona Góra Polska tak
427 Rafał Szczerba Łódź Polska tak
428 Izabela Szczupakowska Gdańsk Polska tak
429 Krzysztof Szczygieł BeneRunner bielsko-biała Polska tak
430 Adriana Szczygieł BeneRunner Bielsko-Biała Polska tak
431 Aneta Szecówka BISKUPICE Polska tak
432 Arek Szelągiewicz wkurw_team Szczecin Polska tak
433 Michał Szewczyk BBL Zduńska Wola Zduńska Wola Polska tak
434 Dariusz Szkoda SOCIOS SILESIA Ruda Śląska Polska tak
435 Michał Szostek BeFit24Team Kraków Polska tak
436 Anna Szponar-Żurowska Kicin Polska tak
437 Paweł Szreter sts Łódź Polska tak
438 Łukasz Sztern JacekBiega Running Team Warszawa Polska tak
439 Wojciech Szufłat Szybkie żółwie Bielsko Biała Polska tak
440 Marcin Szurko Dziki Świyntechlywiki Świętochłowice Polska tak
441 Waldemar Szygenda KB Aktywni Konin Konin Polska tak
442 PABIS Szymon E.Lite sport team Karniowice Polska tak
443 Karolina Talarczyk-Wieczorek Krosinko Polska tak
444 Grzegorz Tazbir Będzin Polska tak
445 Robert Tazbir 1974 Będzin Polska tak
446 Petar Tomov Run Wednesdays Eastbourne, UK Bułgaria tak
447 Filip Tonder Team A.F.A.M. / Night Runners Poznań Polska tak
448 Michał Trąbczyński KB Szamotuły Szamotuły Polska tak
449 Łukasz Tracz www.treningfizjoterapia.pl Radymno Polska tak
450 Darek Urbańczyk Randonneurs Polska Warszawa Polska tak
451 Grzegorz Wadas Kraków Polska tak
452 EWA Wagner Wrocław Polska tak
453 Maciej Walczak QUAY POZNAŃ Poznań Polska tak
454 Maciej Walentowski 2heavy2stop Warszawa Polska tak
455 Grzegorz Wąs Runners Club Warszawa Opatów Polska tak
456 Dawid Wawrzusiak DOBCZYCE Polska tak
457 Michał Wawrzyniak Klub Biegacza Warta Pajęczno Polska tak
458 Dawid Wdowiak Zawiercie Polska tak
459 Krzysztof Węglarczyk Forma Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Polska tak
460 Czesław Węglarz NIEZRZESZONY Kędzierzyn-koźle Polska tak
461 Jarek Widuch Pewel Ślemieńska Polska tak
462 Maciej Więcek inov-8 Kraków Polska tak
463 Lucjan Wieczorek Vege Runners Chorzów Polska tak
464 Pawel Wielowski Warszawa Polska tak
465 Krzysztof Wiewióra Bielska Liga Koszykówki Bielsko-Biała Polska tak
466 Michalł Wiktor KW Kraków Jaworzno Polska tak
467 Andrzej Wilk Nowa Iwiczna Polska tak
468 Artur Wiśniewski intro Poznań Polska tak
469 Ziemowit Wójcik Canes Venatici Ruda Śląska Polska tak
470 Szymon Wolek Tychy Polska tak
471 Magdalena Woźna Stowarzyszenie Nowe Granice Zielona Góra Polska tak
472 Dawid Woźniak Zabierzów Biega Rudawa Polska tak
473 Grzegorz Woźniak FC po 40tce Chełm Polska tak
474 Igor Wronkowski Canes Venatici Brodnica Polska tak
475 Amadeusz Wyrembelski Jastrzębie-Zdrój Polska tak
476 Adam Wyrembelski Jastrzębie-Zdrój Polska tak
477 Paulina Wywłoka SalcoGarminTeam Wierzbna Polska tak
478 Marcin Włodarczak Krosno Polska tak
479 Anna Yfantidis Isarinseln Monachium Niemcy tak
480 Akis Yfantidis Isarinseln Monachium Niemcy tak
481 Mariusz Żabnicki Czeladź Polska tak
482 Piotr Zadrożny DRZWI DO MARZEŃ Halinów Polska tak
483 Karol Żakowski Calories Of Fun Poznań Polska tak
484 Tomek Zapart Warszawa Polska tak
485 Dariusz Zbierański Częstochowa Polska tak
486 Łukasz Zdanowski Siedlce Polska tak
487 Przemysław Żerkowski Chorzów Polska tak
488 Karol Ziajka Rymanów Polska tak
489 Szymon Zięborak Beje Na Szlaku Nieporęt Polska tak
490 Marcin Zieliński Feniks PGE El. Opole / TOR Dobrzeń Wielki DOBRZEŃ WIELKI Polska tak
491 Marcin Ziemniak Warszawa Polska tak
492 JACEK ZIMNIEWICZ Klub Biegacza Kompania Piwowarska Szczytniki Polska tak
493 Piotr Zimny SAINT-GOBAIN SQUAD Mzyki Polska tak
494 Mariusz Żur Mnich Polska tak
495 Marcin Żurowski Kicin Polska tak
496 Małgorzata Łabuz #Sobasteam Wrocław Polska tak
497 Andrzej Łokas Będzin Polska tak
498 Radomir Łożyński 4RUN TEAM PIŁA Piła Polska tak
499 Sylwester Łukasiak Międzyborów Polska tak
500 Marcin Łukasiak AS-PL Sp. z o.o. Gdańsk, pow. Gdańsk Polska tak


Lista osób zgłoszonych - nieopłaconych

L.p. Imię Nazwisko Klub Miasto Kraj Płatność
1 Jakub Adamus Częstochowa Polska nie
2 Filip Andrzejczak Września Polska nie
3 Damian Augustyniak Zator/Stróża Polska nie
4 Paweł Bardzynski 4Run Pińczów Pińczów Polska nie
5 RAFAŁ BEBELSKI Swimrun Team Poland warszawa Polska nie
6 Grzegorz Bekiesza Forma Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Polska nie
7 Alina Berent Warszawa Polska nie
8 Mikołaj Berus KoLANa Węża Leszno Polska nie
9 Monika Bilnik Zabiegani Częstochowa Częstochowa Polska nie
10 Dagmara Binarsch - Gniezno Polska nie
11 Paweł Bitkowski Asseco Active Sport Warszawa Polska nie
12 Monika Bruszewska-Glombiowska Gdynia Polska nie
13 ROBERT BUŁA RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM RYBNIK Polska nie
14 Dawid Chudy Przeciszów Polska nie
15 Agata Czepiec Muay Running Team Kraków Polska nie
16 Dariusz Czubak Biegiem Po Piwo Łódź Polska nie
17 Karol Dąbrowski W Pogoni Za Duchem Będzin Polska nie
18 dariusz dąbrowski kw warszawa Józefosław Polska nie
19 Grzegorz Dudek Gliwice Polska nie
20 Przemysław Dygdoń PragmaticCode Warszawa Polska nie
21 Adam Ebert kulturalnybajtel.pl Chorzów Polska nie
22 Juliusz Formella ultraKaszuby Kiełpino Polska nie
23 Paweł Frąckiewicz SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE BUKOWNO Polska nie
24 MICHAŁ FRĄCKOWIAK Czerwonak Biega Koziegłowy Polska nie
25 Monika Frenkiel Stare Rury Kraków Polska nie
26 Patrycjusz Fudała KM PSP Sosnowiec Trzebinia Polska nie
27 Klaus Gamradt Lengerich Niemcy nie
28 HUBERT GAŁEK CHĘCINY Polska nie
29 Łukasz Gałka Rim Tim Team Braniewo Braniewo Polska nie
30 Emil Górski Husaria Race Team Warszawa Polska nie
31 Sławomir Gościński Dobrzeń Mały Polska nie
32 Paweł Grochowski WKURW_TEAM Sosnowiec Polska nie
33 Malgorzata Grudzien wroclaw Polska nie
34 Mateusz Gryczka NBR Team Leszno Polska nie
35 Mateusz Grzegorczyk Stalowa Wola Polska nie
36 Krzysztof Głombik Książenice Polska nie
37 Michał Holc Warszawa Polska nie
38 Marcin Jandzioł Bytom Polska nie
39 Aldona Jarosz Góra Kalwaria Polska nie
40 Rafał Jastrzębski kingrunner ultra team Warszawa Polska nie
41 Artur Jendrych Biegajacy Świdnik Świdnik Polska nie
42 Dorota Jura UltraBeskidSport/ObozyBiegowe.pl Bielsko-Biała Polska nie
43 Paweł Jurasz 1970 Grodzisk Mazowiecki Polska nie
44 Olaf Kacprzycki Olo Solo Warszawa Polska nie
45 Adrian Kasprzyk Lesz No Limits Runners Leszno Polska nie
46 Adam Kazimierczak Poznań Polska nie
47 KONRAD KISIELEWSKI Krok po kroku KIELCE Polska nie
48 Monika Klasik Katowice Polska nie
49 Przemysław Kociuba TT Szczecin Szczecin Polska nie
50 Joanna Kosmala KOSMALA Team Kraków Polska nie
51 Bartosz Kosmala KOSMALA Team Kraków Polska nie
52 Krzysztof Kostyra biegusiem.pl Warszawa Polska nie
53 Tomasz Kowal W pogoni za duchem Katowice Polska nie
54 Paulina Krawczak biegusiem.pl Dęblin Polska nie
55 Katarzyna Kuglin KB Łapka Kamień Polska nie
56 Michał Kuleta Krosinko Polska nie
57 Ilona Kuras BBL-Tomaszów Maz Tomaszów Maz Polska nie
58 Marcin Kuś Worksop Wielka Brytania nie
59 Paweł Kuźniar Pan Jeżów Sudecki Polska nie
60 Piotr Legutko Bochnia Polska nie
61 Krzysztof Lesik FORMA Wodzisław Śląski Wodzisław Śląski Polska nie
62 Paweł Ligęza Electropoli Poland Bielsko-Biała Polska nie
63 Robert Maj Stay Insane Lublin Polska nie
64 Marcin Majchrzak Deloitte Adventure Team Swarzędz Polska nie
65 Mateusz Malinowski Mysłowice Polska nie
66 Marcin Marcela Fat mama's sport club Bytom Polska nie
67 Magdalena Marek Celuj w zdrowie! Kraków Polska nie
68 Piotr Mazurek JAWORZNO RUNNERS Jaworzno Polska nie
69 ROBERT MAZUREK Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe Lublin Polska nie
70 Bartosz Mielczarski Pomijalni Warszawa Polska nie
71 Daniel Moćko AKTYWNY RELAKS Wołomin Polska nie
72 Dariusz Młodzik Husaria Race Team Łączany Polska nie
73 Marcin Niedziela Bytom Polska nie
74 Łukasz Ogiegło 1983 Bielsko-Biała Polska nie
75 Piotr Olejnik Mustangu Mknij Wrocław Polska nie
76 Łukasz Opałek Krwawe Suty Kraków Polska nie
77 Andrzej Opoka KG Kielce Kielce Polska nie
78 Ola Orkwiszewska TTA Bieruń Bieruń Polska nie
79 MICHAŁ PACZKA Runonline.pl Team GLIWICE Polska nie
80 Sebastian Pająk Bębło Polska nie
81 Tomasz Pakuła Pan Brokuł Team Goleniów Polska nie
82 Marek Paluch Wapienicki team Bielsko-Biała Polska nie
83 Rafał Panasewicz BIAŁYSTOK Polska nie
84 Robert Pasieczny Fartlek GO Gorzyce Polska nie
85 STANISŁAW PASTERNAK olkuszbiega.pl OLKUSZ Polska nie
86 Agnieszka Pawlikowska Warszawa Polska nie
87 Anna Pałacha TSA Sandomierz Sandomierz Polska nie
88 Agata Pałkowska Running Obsession team Kraków Polska nie
89 MARIUSZ PIEKIELNY WieRUNszów CZASTARY Polska nie
90 Marek Piotrowski marekpi2@interia.pl Legnica Polska nie
91 Agnieszka Piwońska ŁÓDŹ Polska nie
92 Kamil Pluta Perła Team Wrocław Polska nie
93 Michał Podstawski Katowice Polska nie
94 Damian Porc Dąbrowa Górnicza Polska nie
95 Mariusz Prus Night runners wrzesnia Wrzesnia Polska nie
96 Rafał Pruta Fatboys slim Warszawa Polska nie
97 Dariusz Prymowicz Swarzędz Polska nie
98 Karol Przydanek Warszawa Polska nie
99 Mateusz Pudło Husaria Warszawa Polska nie
100 Tomasz Płotek Dąbrowa Górnicza Polska nie
101 Dariusz Ratajczak Hernik Team Dolsk Polska nie
102 Paweł Rojewski Łódź Polska nie
103 Rafał Rosół eXtreme HDK Bytom Bytom Polska nie
104 Marek Rowiński Pan Kraków Polska nie
105 Sławek Rutkowski Zielona Góra Polska nie
106 Damian Rybarski Żywiec Polska nie
107 Piotr Sędzielowski Laser Dance Squad Chrzanów Polska nie
108 Artur Sieczkowski Natural Born Runners Kostrzyn nad Odrą Polska nie
109 Piotr Sikorski Team Papry 20 Tychy Polska nie
110 Tomasz Siwiec Rzeszów Polska nie
111 Karol Skorek Wrocław Polska nie
112 Patrycja Skrobacz Połaniec Polska nie
113 Andrzej Skrzypczyk Zamość Polska nie
114 Ryszard Smoluch Zamość Polska nie
115 Mariusz Starościak AKS Polonia Warszawa Warszawa Polska nie
116 Kuba Staś Praga Polska nie
117 Piotr Stolarz Aktywna Dąbrowa Dąbrowa Górnicza Polska nie
118 Sławomir Stykowski Miśki Warszawa Polska nie
119 Alicja Szarowar Nowe Granice Zielona Góra Polska nie
120 Tomasz Szałkowski Libiąż Polska nie
121 Artur Szczepaniak KB Czesio Biega Warszawa Polska nie
122 Patryk Szczepański Pure Sugar Patryk Szczepański Rumia Polska nie
123 Joanna Szeler Biegająca z psami Warszawa Polska nie
124 Michał Szmaj Sky Work Ostrzeszów Polska nie
125 Filip Szołowski Labosport Team Kielce Polska nie
126 Tomasz Szymczyk - Częstochowa Polska nie
127 test test 1989 Kraszewo Polska nie
128 Agnieszka Tomczak Bydgoszcz Polska nie
129 Bartłomiej Trela PokonajAstme.pl Zgłobice Polska nie
130 Michał Trocki obozygorskie.pl Warszawa Polska nie
131 Justyna Trzcionka Bieganie Góry Las Błoto Kraków Polska nie
132 Magdalena Trzeciecka 1967 Łódź Polska nie
133 Jarosław Tyrpa Biegiem po piwo - Piwoteka Łódź Chocznia Polska nie
134 Adrian Utykal ZOOL TEAM Siemianowice Śląskie Polska nie
135 Daniel Wahl T.S. AKS Chorzów Kościelisko Polska nie
136 Sławomir Walczak Świętoszów Polska nie
137 Krzysztof Waldon HRmax Żory Żory Polska nie
138 Arkadiusz Waldowski Chorzow Polska nie
139 Arkadiusz Walenda Vege Ultra Runners Lesznowola Polska nie
140 Remigiusz Waluś Warszawa Polska nie
141 Szymon Wąsowicz Bielsko Biała Polska nie
142 Natalia Wielechowska Husaria Race Team Warszawa Polska nie
143 Natalia Wielogórska DREAM RUN Warszawa Polska nie
144 Paweł Wiśniewski Run&Balance Jelenia Góra Polska nie
145 Michał Witkowski Toruń Polska nie
146 Jacek Wnuk Embrach Szwajcaria nie
147 Wojciech Wojciechowski Loża Szyderców Kielce Polska nie
148 Małgorzata Wójcik Wiązowna Polska nie
149 wojciech wozniak better than a thousand swarzedz Polska nie
150 Dariusz Wróbel ...byle dobiec :-) Bierna Polska nie
151 Łukasz Wypchło Kielce Polska nie
152 Oliwia Żak Piaseczno Running Jastrzebie Polska nie
153 Michal Zakroczymski Warszawa Polska nie
154 Marcin Zaporowski Drużyna Szpiku www.biegamblog.pl Warszawa Polska nie
155 dawid zawada Kędzierzyn Koźle Polska nie
156 Mariusz Zawisz Radlinioki w biegu Gaszowice Polska nie
157 Damian Ziemba AntonTeam Kędzierzyn-Koźle Polska nie
158 Damiam Łech NyrolruN Budzyń Polska nie
159 Iwona Łobasiuk Kierunek Ultra Team Suwałki Polska nie
160 Wojciech Łubieński Poznań Polska nie